fbpx

PAPAJAM

“DUCK FACE” – nový nadupaný hit od slovenskej skupiny PapaJaM

Slovenská skupina PAPAJAM predstavuje v týchto dňoch z brusu nový videoklip k našľapanému singlu s názvom „Duck Face“. Dvojica v ňom spolupracuje s anglickým raperom, ktorý si hovorí Duane Flames.

“DUCK FACE” – tak sa volá novinka slovenskej skupiny PAPAJAM, ktorú predstavujú v týchto dňoch. Ide o medzinárodnú spoluprácu a aj medzinárodné vydanie spomínanej skladby. Dvojica spolupracuje s anglickým reperom, ktorý si hovorí Duane Flames, a skladba vychádza v poľskom vydavateľstve Magic records Poland / Koto Media Group.

Video k tomuto sviežemu počinu kapela nakrúcala v priestoroch známej diskotéky Imperia-M v Námestove. Produkčne sa o snímku postarala poľská spoločnosť, s ktorou PAPAJAM spolupracuje a ktorá má na svojom konte nie jeden úspešný videoklip. Tie najkrajšie dievčatá a uvoľnená atmosféra, aj to jePAPAJAM so svojou novinkou Duck Face .

Skupinu čoraz viac vidieť na poľskom trhu. Nedávno sa im podarilo dostať na titulku prestížneho poľského magazínu DISCO DANCE MAGAZYN, kde im Poliaci venovali 4 strany rozhovoru, a tak predstavili slovenský projekt v Poľsku. PAPAJAM pripravujú ďalšie skladby a spolupráce, takže sa najbližšie mesiace máte na čo tešiť.

Napísať komentár

Otváracie hodiny

Disco club

Pon - Pia: 21:00 - 04:30
Sobota: 21:00 - 04:30
Pôst a advent: Zatvorené

Kontakt

Imperia-M

Nábrežie 1160, 02901 Námestovo
Kontakt: +421 910 443 311
Email: imperia@imperia-m.sk

   

Imperia-M © 2019. Všetky práva rezervované.

Made with ♥ by LepoCreative