fbpx

MAIREE

MAIREE
Sobota 22.4 prichádza opäť do IMPERIE Váš obľúbený 🇸🇰 dj & producent 🔥MAIREE🔥. Orava a okolie, veríme že to bude opäť totálne šialenstvo ako naposledy !
╔ MAIREE
╠ IMPERIA CLUB – Námestovo
╠ Sobota 22.4.2023
╠ Začiatok akcie od 21:00

★ ★ ★ MAIREE ★ ★ ★
Instagram ► https://www.instagram.com/mairee.dj/
Spotify ► https://open.spotify.com/artist/0e3qT2AqBNTqmo0d5OMzd6
YouTube ► https://www.youtube.com/user/DjMairee
Facebook ►https://www.facebook.com/Mairee.Official
Príbeh obyčajného chlapca z malého mesta, ktorý svoj život zasvätil hudbe na toľko, že prišiel takmer o všetko. Priatelia, rodina či zdravie sú to najcennejšie, čo máme a predsa niekedy trvá ľudom si chvíľu uvedomiť, že všetko je tak krehké a plniť si svoje sny sa nedá úplne bez hraníc. Prečítajme si spolu v krátkosti, kto to ten Mairee je a prečo by sme si s ním mali 25.12. pripiť na zdravie, štastie a užiť si s ním lásku k hudbe, ktorá je aspoň v jeho prípade naozaj bez hraníc.
2001 – Mladý obchodník Miroslav začína svoj prvý hudobný biznis a napaluje na CD hudobné kompilácie nahraté zo satelitných TV staníc.
2006 – Poznáte to, všetky tie oslavy narodenín, chaty a stretnutia priateľov potrebujú svojho púštača hudby.
2007 – Kúpa profesionálneho pultu na mixovanie a prvých gramofónov.
2008 – Miroslav má prvé hranie na diskotéke ešte ako DJ MAIREC.
2010 – DJ Mairee vstupuje „na scénu“ svojím prvým vystúpením na tanečnej akcii v najnavštevovanejšom klube v Bratislave – Saint Tropez.
2013 – Mairee zverejňuje na Youtube svoj prvý videoklip, s tvorbou hudby mu pomáhali DJ BPM a len Echo – Matúš.
2015 – Mairee sa vydáva skúšať svoje hudobné šťastie na Miami a Maltu. Na Miami sa mu pošťastilo len vystúpenie v bare, no na Malte sa stal rezidentom niekoľkých klubov a vystúpil aj v Gianpule a Cafe Del Mar, kde si pred tisícmi ľudí uvedomil, že chce, aby ľudia chodili na jeho shows kvôli jeho hudbe.
Videoklip IM WILD sa natáčal na Miami
a na skladbe GOOD LOVE spolupracoval aj s producentom Yancom z Popradu.
2016 – Množstvo videoklipov a tour s úspešným producentom, Robom Burianom vyvrcholila obrovským tanečným hitom, PARTY STARTER, ktorý sa vďaka virálnemu shuffle videu dostal od Mexica až za hranice ázie. Na konci roka Mairee vydáva svoj debutový album HOUSE SHUFFLE, ktorý bol nielen hudobným projektom, ale aj
spojením celej shuffle komunity.
2017 – Vypredané kluby naprieč celým Slovenskom priniesli Maireemu veľa inšpirácie a vzniká jeho najúspešnejšia skladba PAPAPA, videoklip prekročil dodnes hranicu 15 miliónov zhliadnutí na Youtube. Licenciu si zakúpili dokonca až v ďalekom Japonsku a hrávali ho rádia po celej Európe či napr. v Kanade. Po veľkých úspechoch prišiel aj veľký pád a vážna auto-NEHODA, ktorú Miroslav takmer neprežil.
2018 – Úvod roka sa niesol v duchu rekonvalescencie z nehody a príprav audiovizuálnej show Mairee Only, kde chcel Mairee priniesť svojím fanúšikom dvojhodinový koncert zo svojich vlastných skladieb, na ktorých spolupracoval. 30.4.2018 sa mu podarilo okrem odohraného koncertu v Bratislavskej Inchebe priniesť špeciálneho hosťa Fedde le Granda a vyskladať line up popredných DJs zo Slovenska aj Česka na dvoch pódiách. Zvyšok roka pokračovala „comeback tour“ a šialené množstvo úžasných zastávok v kluboch, ale aj na festivaloch či halách, kde dostával Mairee ako jeden z mála producentov priestor vystupovať v hlavných časoch ako speváci.
2019 – Mairee sa svojou tvorbou začína zameriavať viac na zahraničie, organizuje svoj prvý „writters-camp“ so svetovými hudobnými producentami a spevákmi na Bali. Sebauvedomenie si, že ak to myslí so svojou kariérou vážne, musí dať dokopy veľký tím ľudí a doťahovať všetky projekty na najvyššiu možnú úroveň. Najväčším DJským úspechom bolo prvé vystúpenie v Thajskom Bangkoku, kde odohral svoj set pred približne 1500 ľuďmi v Insanity Clube. Záver roka patrí projektu DO EVERYTHING, kde sa na hudobnej časti podieľala aj nádejná speváčka Lara Koll. Celkový vizuál a marketing si zobral pod seba nádejný režisér a úspešný Youtuber Daniel GOGO Štrauch s tímom viac ako 30 ľudí natočili naozaj výnimočný videoklip.
2020-2021 – Obdobie korony výrazne zasahuje a narúša plány, ciele a sny na ktorých Mairee pracoval… no začiatkom 2020 stihol uzrieť svetlo sveta album HOUSE SHUFFIE a vyšlo niekoľko podarených videoklipov ako napr. HOCIKAM, METEORITES, MUCHACHA či PAPAEY. Rok 2021 priniesol niekoľko miliónových hitov v rámci Future-House soundu a ďalšie spolupráce, ktoré vyšli až v roku 2022 alebo vyjdú až v rokoch 2023/2024. napr. Test With a Kiss alebo Bad Option.
2022 – Bol rokom nového začiatku alebo aj rokom čísel. Prepisovali sa dlhoročné rekordy náštevnosti v kluboch, ale za spomenutie stoja najmä hudobné úspechy a zúročenie dlhoročnej práce Maireeho:
9 z TOP #10 DJs na svete (DJMAG.com) už podporilo Maireeho skladbu vo svojom Podcaste alebo pridaním do Playlistu na Spotify.
40 skladieb zverejnených v roku 2022 je u Maireeho rekordom za rok
107# najlepším DJom na svete podľa oficiálneho rebríčka DJMAG za rok 2022 sa stáva obyčajný chlapec z mestečka Svätý Jur – Mairee.
40 000+ návštevníkov počas Leta 2022 na vystúpeniach Maireeho.
32 098 347 streamov na Spotify stačilo aby sa stal Mairee 1# najpočúvanejším hudobným umelcom zo Slovenska.